BUK9Y29-40E
Partnumber:
BUK9Y29-40E
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 25A Automotive 5-Pin(4+Tab) LFPAK