BUK9Y30-75B
Partnumber:
BUK9Y30-75B
Manufacturer:
NEXPERIA
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 75V 34A Automotive AEC-Q101 5-Pin(4+Tab) LFPAK T/R