BUK9Y40-55B
Partnumber:
BUK9Y40-55B
Manufacturer:
NXP/PHILIPS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1759 in stock
SKU:
BUK9Y40-55B
Package
MOSFET N-CH 55V 26A LFPAK