BWVS00808040470M00
Partnumber:
BWVS00808040470M00
Manufacturer:
Chilisin
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.57A 0.16Ohm DCR 3131 T/R