BXA10-48S05
Partnumber:
BXA10-48S05
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
MODULES
Availability:
453 in stock
SKU:
BXA10-48S05
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 2A 10W 4-Pin