BXA30-48S15-F
Partnumber:
BXA30-48S15-F
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
MODULES
Availability:
10001 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 15V 2A 30W 8-Pin