BXA40-48S05-M
Partnumber:
BXA40-48S05-M
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
MODULES
Availability:
843 in stock
SKU:
BXA40-48S05-M
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 8A 40W 9-Pin