BXB75-48S12FHT
Partnumber:
BXB75-48S12FHT
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 6.25A 75W 9-Pin Half-Brick