BY500-200-E3/54
Partnumber:
BY500-200-E3/54
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Switching 200V 5A 2-Pin DO-201AD T/R