BYC30WT-600PQ
Partnumber:
BYC30WT-600PQ
Manufacturer:
NXP SEMICONDUCTORS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
314 in stock
SKU:
BYC30WT-600PQ
Package
DIODE SWITCHING 600V 30A 3-PIN(3+TAB) TO-247 RAIL