BYQ28E-200
Partnumber:
BYQ28E-200
Manufacturer:
Philips
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1047 in stock
SKU:
BYQ28E-200
Package
Rectifier Diode, 10A, 200V V(RRM),