BYQ28E-200/H,127
Partnumber:
BYQ28E-200/H,127
Manufacturer:
WeEn Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Switching 200V 10A 25ns 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Rail