BYR29F-800
Partnumber:
BYR29F-800
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
942 in stock
SKU:
BYR29F-800
Package
Diode Switching 800V 8A 2-Pin(2+Tab) TO-220F