BYT03-400
Partnumber:
BYT03-400
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1930 in stock
SKU:
BYT03-400
Package
DIODE STANDARD 400V 3A DO201AD