Partnumber: BYT261PIV1000
Manufacturer: STMICROELECTRONICS
products.category: MODULES
Availability: 669 in stock
SKU: BYT261PIV1000
decrease increase
Package Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 60A, 1000V V(RRM), Silicon