BYV27-200
Partnumber:
BYV27-200
Manufacturer:
Vishay/NXP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
627000 in stock
SKU:
BYV27-200
Package
Diode Switching 200V 2A 2-Pin SOD-57