BYV430W-300P
Partnumber:
BYV430W-300P
Manufacturer:
NXP/WeEn Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
Diode Switching 300V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-247