BYV44-500
Partnumber:
BYV44-500
Manufacturer:
NXP Semiconductors
Availability:
1083 in stock
SKU:
BYV44-500
Package
DIODE 15 A, 500 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, TO-220AB, PLASTIC PACKAGE-3, Rectifier Diode