Partnumber: BYVB32-100
Manufacturer: Vishay
products.category: Diode Dynamics
Availability: 900 in stock
SKU: BYVB32-100
decrease increase
Package Diode Switching 100V 18A 3-Pin(2+Tab) TO-263AB