BYW100-200
Partnumber:
BYW100-200
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
BYW100-200
Package
Rectifier Diode Switching 200V 1.5A 35ns 2-Pin DO-15 T/R