Partnumber: BYW80-200G
Manufacturer: ON Semiconductor
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1438 in stock
SKU: BYW80-200G
decrease increase
Package Diode Switching 200V 8A 2-Pin(2+Tab) TO-220AC Tube