BYW98-100
Partnumber:
BYW98-100
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
366 in stock
SKU:
BYW98-100
Package
3A, 100V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-27, PLASTIC, DO-27A, 2 PIN