BYY57-100
Partnumber:
BYY57-100
Manufacturer:
Zetex / Diodes Inc
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
825 in stock
SKU:
BYY57-100
Package
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 35A, 100V V(RRM), Silicon, HERMETICALLY SEALED, 2 PIN