BYY57-1000
Partnumber:
BYY57-1000
Manufacturer:
Zetex / Diodes Inc
Availability:
1769 in stock
SKU:
BYY57-1000
Package
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 35A, 1000V V(RRM), Silicon, HERMETICALLY SEALED, 2 PIN