BZD27-C510
Partnumber:
BZD27-C510
Manufacturer:
EIC SEMICONDUCTOR
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
Trans Voltage Suppressor Diode, 150W, 510V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, ROHS COMPLIANT, PLASTIC, MINIMELF-2