Partnumber: BZD27C47P
Manufacturer: Taiwan Semiconductor
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1196 in stock
SKU: BZD27C47P
decrease increase
Package Zener Diode Single 47V 6% 45Ohm 2300mW 2-Pin Sub SMA