BZG03C15
Partnumber:
BZG03C15
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
311 in stock
SKU:
BZG03C15
Package
Zener Diode Single 15V 6% 5Ohm 1500mW Automotive 2-Pin SMA T/R