BZG03C20
Partnumber:
BZG03C20
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1261 in stock
SKU:
BZG03C20
Package
Zener Diode Single 20V 6% 15Ohm 3000mW 2-Pin DO-214AC