BZG05C16
Partnumber:
BZG05C16
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
359 in stock
SKU:
BZG05C16
Package
DIODE ZENER SINGLE 16V 6% 1.25W AUTOMOTIVE 2-PIN SMA