BZG05C3V9
Partnumber:
BZG05C3V9
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 3.9V 5% 15Ohm 3000mW Automotive 2-Pin SMA T/R