BZG05C4V7
Partnumber:
BZG05C4V7
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
Diode Zener Single 4.7V 6% 3000mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA