BZG05C5V1-E3-TR3
Partnumber:
BZG05C5V1-E3-TR3
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Zener Diode, 5.1V V(Z), 5.88%, 1.25W, Silicon, Unidirectional, DO-214AC