BZG05C6V2-M3-18
Partnumber:
BZG05C6V2-M3-18
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1366 in stock
SKU:
BZG05C6V2
Package
Zener Diode Single 6.2V 6% 4Ohm 3000mW 2-Pin SMA T/R