BZM55B47
Partnumber:
BZM55B47
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1016 in stock
SKU:
BZM55B47
Package
Diode Zener Single 47V 2% 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R