BZM55B9V1
Partnumber:
BZM55B9V1
Manufacturer:
Vishay
products.category:
others
Availability:
1298 in stock
SKU:
BZM55B9V1
Package
Diode Zener Single 9.1V 2% 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF