BZM55B9V1-TR
Partnumber:
BZM55B9V1-TR
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Single 9.1V 2% 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R