BZM55C3V3
Partnumber:
BZM55C3V3
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
700 in stock
SKU:
BZM55C3V3
Package
Diode Zener Single 3.3V 6% 500mW Automotive 2-Pin MicroMELF T/R