BZM55C5V1
Partnumber:
BZM55C5V1
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
785000 in stock
SKU:
BZM55C5V1
Package
Diode Zener Single 5.1V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF