BZT03-C180
Partnumber:
BZT03-C180
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1513 in stock
SKU:
BZT03-C180
Package
Zener Diode Single 180V 6% 400Ohm 3250mW 2-Pin SOD-57