BZT52C15-7-F
Partnumber:
BZT52C15-7-F
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
others
Availability:
1395 in stock
SKU:
BZT52C15-7-F
Package
Zener Diode Single 15V 6.12% 30Ohm 500mW 2-Pin SOD-123 T/R