Partnumber: BZT52C22-7-F
Manufacturer: Diodes Incorporated
products.category: others
Availability: 892 in stock
SKU: BZT52C22-7-F
decrease increase
Package Zener Diode Single 22V 5.67% 55Ohm 500mW 2-Pin SOD-123 T/R