BZT52C43-HE3-18
Partnumber:
BZT52C43-HE3-18
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 43V 7% 100Ohm 500mW Automotive 2-Pin SOD-123 T/R