BZT52C4V3TQ-7-F
Partnumber:
BZT52C4V3TQ-7-F
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Single 4.3V 6.98% 300mW Automotive 2-Pin SOD-523 T/R