BZT52C8V2-TP
Partnumber:
BZT52C8V2-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Components
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Zener Diode Single 8.2V 6% 15Ohm 500mW 2-Pin SOD-123 T/R