BZT585B12T-7
Partnumber:
BZT585B12T-7
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Single 12V 2% 350mW Automotive 2-Pin SOD-523 T/R