BZV49-C43
Partnumber:
BZV49-C43
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
MODULES
Availability:
318 in stock
SKU:
BZV49-C43
Package
Diode Zener Single Dual Anode 43V 5% 1W Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-89