BZV49-C62
Partnumber:
BZV49-C62
products.category:
others
Availability:
589 in stock
SKU:
BZV49-C62
Package
Diode Zener Single Dual Anode 62V 5% 1W Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-89