BZV55-C3V6
Partnumber:
BZV55-C3V6
Manufacturer:
Nexperia
Availability:
811000 in stock
SKU:
BZV55-C3V6
Package
Zener Diode Single 3.6V 5% 90Ohm 500mW 2-Pin Mini-MELF