BZV55-C6V2
Partnumber:
BZV55-C6V2
Manufacturer:
NXP
Availability:
882 in stock
SKU:
BZV55-C6V2
Package
Diode Zener Single 6.2V 5% 500mW 2-Pin Mini-MELF