Partnumber: BZV90-C3V9
Manufacturer: PHILIPS/NXP
products.category: Diode Dynamics
Availability: 881000 in stock
SKU: BZV90-C3V9
decrease increase
Package Diode Zener Single Dual Anode Dual Cathode 3.9V 5% 1.5W Automotive 4-Pin(3+Tab) SC-73